Početna / Vesti / Populaciona politika i natalitet

  • Urednik
  • 0 Views
  • 0 komentara
  • Dragana Tončić - načelnik - Pirot - Pirotski upravni okrug - Dragana Tončić - načelnik - Pirot - Pirotski upravni okrug -

U skupštinskoj sali grada Pirota, 14. juna 2018. održana je tribina na temu „Populaciona politika i natalitet“. Ovu tribinu su zajedno organizovali gradska uprava Pirot, udruženje socijalnih radnika Pirotskog okruga, udruženje pedagoga i psihologa Pirotskog okruga i dbornička grupa SPS Pirot, a sve u cilju definisanja demografskih problema kao i predlaganja konkretnih mera populacione politike koje su neophodne za revitalizaciju našeg društva.

Na tribini su obrađene teme: Demografski problemi u Republici Srbiji i gradu Pirotu, Predlog pronatalitetnih mera za prevazilaženje demografske krize u kojoj se nalazi naše društvo, Opravdanost uvođenja predmeta roditeljstva u obrazovanju i uloga psihopedagoške službe u školama u oblasti populacione politike.

U radu tribine učestvovao je veliki broj ljudi iz struke, načelnica Pirotskog okrug, predstavnici gradske uprave.

Print Friendly, PDF & Email
0 komentara
Ostavite komentar

NAŠI GRADOVI I OPŠTINE